Hurtownia artykułów reklamowych Hurtownia artykułów reklamowych
Gadżety do sublimacji Gadżety do sublimacji Gadżety do sublimacji Gadżety do sublimacji


KUBKI REKLAMOWE
DLA FIRM

Tanie kubki reklamowe dla firm, instytucji czy agencji reklamowych, realizujemy zamówienia zarówno małe jak i bardzo duże przy bardzo niskich cenach i wysokiej jakości. Zapraszamy do współpracy.

więcej


KUBKI Z NADRUKIEM
DLA KAŻDEGO

Kubki z dowolnym nadrukiem zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych takie jak kubki ze zdjęciem, kubki z imieniem czy inne śmieszne kubki na prezent zawsze w dobrej cenie.

więcej


KUBKI Z NADRUKIEM
DLA AGENCJI

Kubki ceramiczne do sublimacji białe klasy A+ o wymiarach 9,5×8,2 cm, solidne i bardzo wysokiej jakości. Sprzedaż tylko hurtowa w bardzo konkurencyjnych cenach w skali całej Polski.

więcej

Witamy na stronie kubki-reklamowe.com.pl firmy ADS Polska. Nasza firma specjalizuje się między innymi w produkcji kubków reklamowych z nadrukiem dla firm i instytucji, realizujemy także indywidualne, pojedyncze zamówienia. Główny nasz produkt to standardowy, solidny biały kubek ceramiczny klasy A i A+ o rozmiarach 9,5×8,2 cm, wykorzystywany przez ponad 90% firm i instytucji do kampanii promocyjno-reklamowych.

 

Wykonujemy kubki reklamowe, kubki z logo oraz kubki z nadrukiem częściowym lub całościowym w pełnej palecie kolorystycznej. Kubki są produkowane metodą sublimacji z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu i komponentów, co wraz z wysokiej jakości kubkiem reklamowym zapewnia możliwie najwyższą wytrzymałość i długą żywotność naszego produktu. Zapewniamy darmową wycenę i projekt graficzny każdego kubka, profesjonalną realizację wraz z opakowaniem i wysyłką do klienta poprzez firmę kurierską lub transport paletowy przy większych zamówieniach.

 

Specjalizujemy się również w produkcji reklamowych podkładek pod mysz z nadrukiem, t-shirt’ów, smyczy reklamowych, a także długopisów grawerowanych. Dzięki rozbudowanemu parkowi, wieloletniemu doświadczeniu, a także nabytym kontaktom w branży gadżetów reklamowych, jesteśmy w stanie podjąć się praktycznie realizacji każdego rodzaju innego gadżetu reklamowego w dowolnej ilości przy zachowaniu bardzo konkurencyjnych cen. Równorzędnie do działalności agencji reklamowej prowadzimy sprzedaż hurtową produktów do sublimacji takich jak papier, kubki, taśmy, podkładki pod mysz, tuszy i wielu innych. Gwarantujemy najniższe ceny na Polskim rynku. Zapraszamy do współpracy!

 

Wypełnij formularz wyceny kubków albo skontaktuj się z nami
do sublimacji