Hurtownia artykułów reklamowych Hurtownia artykułów reklamowych
Gadżety do sublimacji Gadżety do sublimacji Gadżety do sublimacji Gadżety do sublimacji

TRANSPORT I DOSTAWA KUBKÓW

 

Transport kubków reklamowych z nadrukiem lub czyste kubki do sublimacji możemy realizować poprzez przesyłki kurierskie, transport paletowy, lub odbiór własny w magazynie naszej firmy. W sprawach dotyczących dostawy i płatności do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, tak aby współpraca była możliwie dogodna dla każdej ze stron. Wystawiamy faktury VAT.

 


Transport w postaci przesyłki kurierskiej realizujemy poprzez firmę Siódemka. W jednej paczce o wadze do 31 kg możemy zapakować dwa kartony kubków czyli łącznie maksymalnie 72 szt. kubków to jedna paczka. Każda paczka jest odpowiednio bezpiecznie zapakowana i ubezpieczona. Zamówienia składane w dni robocze do godz. 14:00 realizujemy i wysyłamy tego samego dnia co oznacza, że kubeczki są u klienta następnego dnia.

 

W przypadku większych, hurtowych zamówień najbardziej opłacalną formą transportu kubków jest paleta. Na jedną paletę możemy zapakować maksymalnie do 40 kartonów po 36 szt. kubków co łącznie daje nam 1440 szt. kubków. Za transport paletowy odpowiada firma Raben. Do zamówienia palety kubków potrzebujemy informacji od klienta jeden dzień wcześniej.

do sublimacji