Menu responsywne
ikona formularza wyceny

Kubki reklamowe dla firm

kubki reklamowe dla firmKubki reklamowe jest to część naszej oferty skierowana głównie do Klienta końcowego. W zakresie realizacji oraz dostawy kubka reklamowego z dowolnym nadrukiem promocyjnym obsługujemy wszelkiego rodzaju firmy, instytucje, stowarzyszenia czy inne podmioty zajmujące się np. organizacją imprez sportowych lub innych. Kubek z nadrukiem to praktyczny gadżet reklamowy sprawdzający się w każdej branży i przy każdej okazji.

Nasza produkcja kubków opiera się na gotowych, dostarczonych przez Klienta projektach lub na przygotowanych przez naszych grafików propozycjach w oparciu o wytyczne i sugestie zamawiającego. Każda realizacja poprzedzona jest przygotowaną przez nas graficzną wizualizacją kubka z nadrukiem którą akceptuje odbiorca przed rozpoczęciem docelowej produkcji. W celu zagwarantowania naszym Klientom 100% pewności efektu końcowego, każdą realizację możemy poprzedzić również wykonaniem bezpłatnie jednego kubka prototypowego. Klient może otrzymać zdjęcie typu real foto wykonanego kubka prototypowego lub możemy wysłać wykonany kubek bezpośrednio do zamawiającego (odbiorca pokrywa koszt przesyłki 20,00 PLN brutto za pobraniem).

Wyprodukowany kubek reklamowy może być zapakowany zbiorczo w kartony x 36 sztuk lub dodatkowo, jednostkowo w biały tekturowy kartonik pełny lub z okienkiem. Cenimy sobie długotrwałą a nie jednorazową współpracę dlatego gwarantujemy rzetelne podejście do każdej realizacji, szczere relacje oraz możliwie dobrze wykonany produkt w postaci kubka z nadrukiem.

Zapraszamy do współpracy, ADS Polska.

Wypełnij formularz wyceny kubków z nadrukiem