Menu responsywne
ikona formularza wyceny

Kubki z nadrukiem dla agencji

kubki z nadrukiem dla agencjiKubki z nadrukiem dla agencji to oferta skierowana do zewnętrznych agencji reklamowych. Produkujemy kubki z dowolnym nadrukiem jako podwykonawca innych agencji reklamowych zarówno tych małych jak i dużych, polskich i zagranicznych. Nadruki na kubkach wykonujemy w technologii sublimacji. Równocześnie jako bezpośredni importer kubków i innych produktów do sublimacji gwarantujemy bardzo konkurencyjne ceny kubków z nadrukiem właśnie dla agencji.

Gwarantujemy bardzo szybkie realizacje, 100% terminowe dostawy, niskie ceny i na stałym poziomie wysoką jakość wykonania produktu. Naszym celem jest możliwie długoterminowa stała współpraca z każdym nowym partnerem a nie jednorazowe realizacje. Elastyczność, otwartość oraz zawsze szczere relacje z Klientem sprawdzają się i powodują ze każdego miesiąca zdobywamy nowych zadowolonych Klientów, którzy prawie zawsze do nas wracają. Każdej realizacji towarzyszy przygotowana indywidualna wizualizacja projektu nadruku lub dodatkowo wykonany kubek prototypowy.

Wykonujemy nadruki na wielu dostępnych modelach kubków, jednakże nasz sztandarowy produkt to biały standardowy kubek ceramiczny o pojemności 330 ml nazywany najczęściej jako kubek typu Tomek lub Boss. Kubek ten jako najbardziej klasyczny produkt w najlepszej cenie stanowi ok. 90% nasz produkcji. W zależności od zamawianej ilości cena jednostkowa takiego kubka dla agencji kształtuje się w przedziale już od 3,30 PLN netto do 5,50 PLN netto w przypadku bardzo małych realizacji. Nasz park maszynowy oraz moce przerobowe obecnie pozwalają na produkcję ponad 1500 kubków dziennie. Podejmujemy się realizacji bardzo małych - rzędu 10 sztuk, jak i dużych typowo hurtowych - rzędu 50.000 sztuk. Wszystkim agencjom reklamowych oferujemy elastyczne podejście do współpracy, stałe ceny bez względu na ilość zamawianych kubków lub każdorazowo indywidualne wyceny poszczególnych realizacji.

Zapraszamy do współpracy, ADS Polska.

Wypełnij formularz wyceny kubków z nadrukiem