Menu responsywne
ikona formularza wyceny

KUBKI REKLAMOWE PRODUCENT - kilka słów o firmie..

Firma ADS Polska funkcjonuje od połowy 2011 roku i od początku swojej działalności koncentruje się na dwóch płaszczyznach w obszarze szeroko pojętego rynku reklamowego, w szczególności druku sublimacyjnego oraz hurtowej produkcji kubków z nadrukiem. Nasza siedziba znajduję się w Łodzi, obsługujemy Klientów z całej Polski oraz z zagranicy. Pierwszy kierunek działalności ADS Polska to Hurtownia Produktów do Sublimacji czyli sprzedaż zarówno hurtowa jak i detaliczna artykułów, gadżetów do nadruku sublimacyjnego. W celu zapoznania się z ofertą zapraszamy do naszego sklepu internetowego www.dosublimacji.pl. Jako bezpośredni importer gwarantujemy wysoką jakość, stałą dostępność towarów oraz bardzo konkurencyjne ceny oferowanych produktów do sublimacji.

Drugi obszar naszych działań to ADS Polska Agencja Reklamowa. Ponad 90% naszej pracy to produkcja kubków z dowolnym nadrukiem. Wykorzystując wiedzę i doświadczenie w dziedzinie sublimacji wykonujemy nadruki głównie na standardowych białych ceramicznych kubkach o klasycznym kształcie. Ze względu na stosunkowo niską cenę końcową oraz stałą i wysoką jakość jest to nasz topowy produkt, najbardziej doceniany w oczach naszych klientów. Pośrednio obsługujemy również firmy i agencje reklamowe w zakresie produkcji takich gadżetów jak smycze reklamowe i długopisy. Jako agencja reklamowa oferujemy również kompleksową dostawę każdego gadżetu reklamowego dostępnego na rynku, dotyczy to jednak tylko dużych realizacji promocyjnych.

Jako producent kubków z dowolnym nadrukiem serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie agencje reklamowe oraz inne podmioty. Obecnie współpracujemy w sposób stały z ponad 140 agencjami w Polsce oraz zagranicy jako podwykonawca odpowiedzialny za produkcję gadżetu w postaci kubka reklamowego z nadrukiem. Oferujemy stabilne i bardzo konkurencyjne ceny, terminowe dostawy towaru, ekspresowe realizacje oraz profesjonalnie wykonane produkty.

Zapraszamy do współpracy, ADS Polska.

Wypełnij formularz wyceny kubków z nadrukiem