Hurtownia artykułów reklamowych Hurtownia artykułów reklamowych
Gadżety do sublimacji Gadżety do sublimacji Gadżety do sublimacji Gadżety do sublimacji

 


 

TAŚMA TERMICZNA DO SUBLIMACJI

 

Taśma termiczna klejąca samoprzylepna do sublimacji / termotransferu. Długość taśmy to 33 mb, szerokość 6 mm. Taśma używana jest podczas każdorazowego przytwierdzania papieru transferowego z nadrukiem do danego podłoża np. do kubków, podkładek, tekstyliów i wielu innych gadżetów wykonywanych poprzez sublimację.

 

Taśma w 100% odporna na temperaturę nie barwi pod wpływem nacisku ani nawet przy bardzo wysokiej temperaturze. Nie powoduje zmian na podłożu. Taśma z klejem silikonowym nie pozostawiającym żadnych pozostałości po usunięciu. W ofercie posiadamy także takie same taśmy o szerokości: 8 mm, 10 mm, 15 mm, 20 mm. Produkt bardzo wydajny, wysokiej jakości.

 

Cena: od 8,00 PLN

 

 


 

PAPIER DO SUBLIMACJI W ROLKACH

 

Papier do sublimacji / termotransferu w roli o szerokości 21 cm, 31,5 cm, 42 cm, 60 cm 107 cm, 112 cm, 132 cm lub 160 cm x 100 mb. Gramatura 105 g/m2. Długość każdej roli to 100 mb papieru.

 

Papier bardzo dobrej jakości – bardzo dobra ocena od 100% naszych klientów pracujących na rożnych urządzeniach, profilach druku itp. parametrach.

 

Na zamówienie klienta możemy zaoferować także papier o każdej innej dowolnej szerokości. Na życzenie możemy wysłać próbkę 3 m papieru gratis – Zamawiający pokrywa tylko koszt przesyłki za pobraniem.

 

Cena: od 34,00 PLN

 

 

 


 

 

 

KUBKI DO SUBLIMACJI

 

Białe kubki ceramiczne do sublimacji klasy A+ o rozmiarach: średnica 8.2 cm, wysokość 9.5 cm pokryte warstwą poliestru do nadruku sublimacyjnego. Kubki dobrej jakości, czysto białe, bez wad z maksymalną tolerancją różnicy średnicy do 1 mm. Przy prawidłowym procesie transferu kubeczki bardzo dobrze zachowują się podczas mycia w zmywarkach, długo zachowując pełną jakość nadruku. Kubki fabrycznie są pakowane w kartony x 36 sztuk.

 

Cena: od 2,60 PLN

 

 

 

 

 

 


 

 


 

 

PAPIER SUBLIMACYJNY ARKUSZE FORMAT A3 / A4

 

 

Papier do sublimacji w formacie A4 i A3 bardzo wysokiej jakości o gramaturze 105 / czysto biały. Papier szybkoschnący. Doskonale nadaję się do wszelkiego rodzaju nadruków takich jak kubki czy koszulki lub wszelkiego innego rodzaju powierzchnie. Dzięki odpowiednio dopracowanej strukturze sprawdzą się przy bardzo wymagających graficznie projektach, doskonale oddaje szczegóły i barwy. Papier pakowany jest w ryze – 100 arkuszy.

 

 

Cena: od 21,00 PLN

 

 

 


 

 

PODKŁADKI POD MYSZ DO SUBLIMACJI

 

Podkładki pod mysz do sublimacji. Podkładki mają gumowy czarny podkład i warstwę poliestru na białej tkaninie. Doskonale nadają się na nadruków w najwyższej jakości techniką sublimacji i termotransferu.

 

Kolor: biały
Grubość: 3-4 mm
Rozmiar: 19 cm x 25 cm

 

Cena: od 1,75 PLN

 


 

 

 

 

KARTONIKI DO KUBKÓW

 

Białe tekturowe kartoniki / pudełka do kubków o wymiarach 12 cm x 9 cm x 10 cm. Kartonik pasuję do wszystkich standardowych kubków o pojemności do 330 ml.

 

Cena: od 0,40 PLN

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 


 

 

PODKŁADKA OKRĄGŁA POD MYSZ DO SUBLIMACJI

 

 

Okrągłe podkładki pod mysz do nadruku sublimacyjnego. Podkładki mają gumowy czarny podkład i warstwę poliestru na białej tkaninie. Doskonale nadają się na nadruków w najwyższej jakości techniką sublimacji i termotransferu. Średnica podkładki wynosi 21 cm.

 

 

Cena: od 1,95 PLN

 

 

 

 

 

  


 

TUSZ DO SUBLIMACJI

 

Tusz / Atrament do sublimacji dostępny w 6 kolorach CMYK +: Cyjan, Magenta, Yellow, Kontur, Light Cyjan i Light Magenta. Tusz oferujemy w pojemnościach 100 ml, 250 ml, 500 ml, 1000 ml.

 

Tusz bardzo wysokiej jakości.

 

Cena: od 19,00 PLN

 

 

 

 

Zapraszamy również na naszą stronę tylko poświęconą sublimacji   www.dosublimacji.pl 

do sublimacji