Menu responsywne
ikona formularza wyceny

Sublimacja hurtownia

sublimacja hurtownia

Taśma termiczna
do sublimacji

taśma ceramiczna

Taśma termiczna klejąca samoprzylepna do sublimacji / termotransferu. Długość taśmy to 33 mb, szerokość 6 mm. Taśma używana jest podczas każdorazowego przytwierdzania papieru transferowego z nadrukiem do danego podłoża np. do kubków, podkładek, tekstyliów i wielu innych gadżetów wykonywanych poprzez sublimację.

Taśma w 100% odporna na temperaturę nie barwi pod wpływem nacisku ani nawet przy bardzo wysokiej temperaturze. Nie powoduje zmian na podłożu. Taśma z klejem silikonowym nie pozostawiającym żadnych pozostałości po usunięciu. W ofercie posiadamy także takie same taśmy o szerokości: 8 mm, 10 mm, 15 mm, 20 mm. Produkt bardzo wydajny, wysokiej jakości.

Cena: od 8,00 PLN

Papier do sublimacji
w rolkach

papier do sublimacji

Papier do sublimacji / termotransferu w roli o szerokości 21 cm, 31,5 cm, 42 cm, 60 cm 107 cm, 112 cm, 132 cm lub 160 cm x 100 mb. Gramatura 105 g/m2. Długość każdej roli to 100 mb papieru.

Papier bardzo dobrej jakości – bardzo dobra ocena od 100% naszych klientów pracujących na rożnych urządzeniach, profilach druku itp. parametrach.

Na zamówienie klienta możemy zaoferować także papier o każdej innej dowolnej szerokości. Na życzenie możemy wysłać próbkę 3 m papieru gratis – Zamawiający pokrywa tylko koszt przesyłki za pobraniem.

Cena: od 34,00 PLN

Kubki do sublimacji

białe kubki ceramiczne

Białe kubki ceramiczne do sublimacji klasy A+ o rozmiarach: średnica 8.2 cm, wysokość 9.5 cm pokryte warstwą poliestru do nadruku sublimacyjnego.

Kubki dobrej jakości, czysto białe, bez wad z maksymalną tolerancją różnicy średnicy do 1 mm.

Przy prawidłowym procesie transferu kubeczki bardzo dobrze zachowują się podczas mycia w zmywarkach, długo zachowując pełną jakość nadruku. Kubki fabrycznie są pakowane w kartony x 36 sztuk.

Cena: od 2,60 PLN

Papier sublimacyjny arkusze format A3 / A4

papier do sublimacji

Papier do sublimacji w formacie A4 i A3 bardzo wysokiej jakości o gramaturze 105 / czysto biały. Papier szybkoschnący. Doskonale nadaję się do wszelkiego rodzaju nadruków takich jak kubki czy koszulki lub wszelkiego innego rodzaju powierzchnie. Dzięki odpowiednio dopracowanej strukturze sprawdzą się przy bardzo wymagających graficznie projektach, doskonale oddaje szczegóły i barwy. Papier pakowany jest w ryze – 100 arkuszy.

Cena: od 21,00 PLN

Podkładki pod mysz
do sublimacji

podkładki pod mysz

Podkładki pod mysz do sublimacji. Podkładki mają gumowy czarny podkład i warstwę poliestru na białej tkaninie. Doskonale nadają się na nadruków w najwyższej jakości techniką sublimacji i termotransferu.

Kolor: biały
Grubość: 3-4 mm
Rozmiar: 19 cm x 25 cm

Cena: od 1,75 PLN

Kartoniki do kubków

tekturowe kartoniki

Białe tekturowe kartoniki / pudełka do kubków o wymiarach 12 cm x 9 cm x 10 cm. Kartonik pasuję do wszystkich standardowych kubków o pojemności do 330 ml.

Cena: od 0,40 PLN

Podkładka okrągła pod mysz do sublimacji

podkładki pod mysz

Okrągłe podkładki pod mysz do nadruku sublimacyjnego. Podkładki mają gumowy czarny podkład i warstwę poliestru na białej tkaninie. Doskonale nadają się na nadruków w najwyższej jakości techniką sublimacji i termotransferu. Średnica podkładki wynosi 21 cm.

Cena: od 1,95 PLN

Tusz do sublimacji

atrament do sublimacji

Tusz / Atrament do sublimacji dostępny w 6 kolorach CMYK +: Cyjan, Magenta, Yellow, Kontur, Light Cyjan i Light Magenta. Tusz oferujemy w pojemnościach 100 ml, 250 ml, 500 ml, 1000 ml.

Tusz bardzo wysokiej jakości.

Cena: od 19,00 PLN